Hakkımızda

Düzey Tıbbi Sistemler “Onkolojide Teknolojik Çözümler” sloganı ile 2001 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

GSM BioBeam, Standard Imaging, Klarity, Gold Anchor, OSL ve Cyrpa markalarının Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan Düzey Tıbbi Sistemler, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek dinamik yapısına entegre etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren sektöründe emin adımlarla ilerleyerek, hızlı ve güvenilir hizmeti ile markalaşan Düzey Tıbbi Sistemler; radyoterapi sektöründe kullanılan lineer hızlandırıcı, kobalt teleterapi, simülatör, brakiterapi, kan ışınlama ve radyoloji cihazlarının bakım onarım işlerini sürdürmektedir.

Düzey Tıbbi Sistemler’in profesyonel ekibi, Radyoterapi cihaz odalarının anahtar teslim inşaat işlerini gerçekleştirirken, kurşun ve parafin korumalı otomatik kapı ile radyoterapi cihazları için tasarladığı chiller soğutma sistemlerinin de üretimini yapmaktadır.

Çalışma sisteminde tüm risk faktörlerini göz önünde bulundurularak en iyiyi hedefleyen Düzey Tıbbi Sistemler, gerekli tüm kalite belgelerine sahiptir. Ayrıca Türkiye Atom Enerjisi Kurumu tarafından verilen “Radyoaktif Madde Sökme ve Taşıma” ve “Radyoaktif Madde İthalat ve İhracat” lisanslarına da sahiptir.

Düzey Tıbbi Sistemler, geniş ürün yelpazesi, ilkeli ve dürüst çalışma prensibi, müşteri memnuniyetini referans alan hızlı ve güvenilir teknik servis hizmetleri ile çözüm ortağı olduğu tüm alanlarda emin adımlarla ilerlemektedir.

Hakkımızda